Jak na skvělou párty pod širým nebem poradí TENTino.cz

V teplejších měsících roku se obvykle všechny svatby, oslavy a párty přesouvají ven na čerstvý vzduch. Akce tak není tolik omezena prostorem, na své si přijdou i děti, které se mohou svobodně pohybovat, a venkovní akce mívají neopakovatelnou atmosféru. Navíc finance, které byste investovali do případného pronájmu prostor, takto můžete investovat do jiných věcí, které hosté skutečně ocení. Počasí je však nevypočitatelné, a tak je třeba uvažovat nad všemi variantami. Jak tedy zařídit svým hostům co největší komfort na venkovní párty?

Vše dobře propočítejte

Přehled a organizace jsou základem každé společenské události. Rozmyslete si tedy, koho chcete pozvat, a následně spočítejte finální počet osob, které svou účast potvrdily (pokud potvrzení požadujete, což doporučujeme). Podle tohoto čísla pak můžete řešit počet míst k sezení, občerstvení, ale také možnosti řešení v případě nepřízně počasí. Zvolit můžete místo s možností pokračování uvnitř budovy anebo různé přenosné přístřešky a stany, kterých je v dnešní době na trhu opravdu velké množství. V každém případě však musíte tuto položku zařadit do rozpočtu – nelze počítat s tím, že pokud máte k dispozici volné prostranství, nic dalšího za prostory již platit nebudete.

Přístřešek je jistota

Nějakou střechu nad hlavou tedy jistě budete potřebovat. Pokud se již od počátku chcete vyhnout pronájmu salónků a hal, je ideálním řešením přenosný přístřešek či stan. Naleznete je v různých rozměrech, barvách a samozřejmě i v různé kvalitě a za různou cenu. Mnohé moderní párty stany však již dnes disponují vlastnostmi, které odolají téměř každému počasí. Déšť, vítr, ale i velmi prudké slunce – to vše může být nepříjemnou součástí venkovní akce, avšak pokud si vyberete ten správný výrobek, žádná situace vás nezaskočí a budete moci pokračovat v další nerušené zábavě třeba až do rána. Zorientujte se proto ve svých možnostech a zamyslete se nad tím, co přesně byste preferovali.

Zvolte správný produkt

Jednoznačně potřebujete výrobek, který bude dostatečně odolný a spolehlivý, ale zároveň lehký a snadno manipulovatelný. Nůžkový stan 3 x 3 m profi až třeba nůžkový stan 3 x 6 m profi či 6 x 4 m jsou tedy ideálním řešením pro akci jakéhokoli druhu a velikosti. Lehká a pevná konstrukce, která drží na jakémkoli povrchu, různé designové úpravy a barevné varianty, a především skutečná funkčnost za jakéhokoli počasí – to vše a mnohem víc naleznete, když budete zvažovat o koupi právě tohoto typu stanu. Větší nůžkový stan je dostatečně velký i pro více osob, a pokud chystáte skutečně velkou akci – neváhejte zakoupit počet kusů dle své potřeby. Ve srovnání s ostatními možnostmi řešení povětrnostních podmínek se vám tato koupě rozhodně vyplatí.

Více informací a nabídku produktů najdete na webu společnosti TENTino.cz.