Psí chlupy v autě již nemusí být vaší noční můrou s pomocí Automyčky Express

Rádi vyrážíte na výlety s celou rodinou včetně vašeho psa. Milujete však i svého plechového mazlíčka a frustruje vás neustále stlát deky na sedačky, sledovat každý chlup, který ulpí na čalounění, a následně takřka po každém výjezdu pobíhat kolem auta s vysavačem.

To však již nadále nemusí být nutně vaše realita. S důkladným vyčištěním všech součástí vozu, kde psí chlupy natropily neplechu, vám velmi rádi pomůžeme.

Program Dog Lover od Automyčky Express je tu pro ty, kteří si chtějí jízdu v autě s nejlepším přítelem člověka užívat, nikoli prožívat neustálý stres a následně strávit hodiny vracením interiéru do původního stavu. Co tento program zahrnuje?

Všechny chlupy musí pryč

Pokud se rozhodnete využít tento doplňkový program čištění automobilu, budou odborně a důkladně odstraněny všechny zvířecí chlupy ze sedaček, koberců, podlahy a celého kufru.

Proces je prováděn strojově, proto je čištění výrazně rychlejší, intenzivnější a kvalitnější než výsledek, kterého můžeme dosáhnout v domácích podmínkách s vysavačem, hadrem a běžně dostupnými přípravky. Interiér bude po provedení pečlivě zkontrolován a odstraněny budou i drobnější chloupky zachycené v hůře dostupných prostorech a zákoutích.

Využít přitom můžete dvě verze tohoto programu – pro znečištění běžné a dále pro silnější znečištění, kdy je třeba strávit údržbou o něco více času a energie.

Možná kombinace

Program Dog Lover je programem doplňkovým, je tedy třeba jej zkombinovat s některým z nabízených mycích programů. Poskytnete tak svému vozidlu opravdu kvalitní péči zevnitř i zvenku, přičemž rozdíl poznáte i dlouhodobě při opětovném znečištění. Pravidelná povrchnější údržba pro vás bude po intenzivním vyčištění výrazně snazší.

Získáte tak kompletní umytí, vyčištění auta a jednodušší péči za jednu celkovou cenu a v době, kdy budete trávit svůj čas něčím příjemnějším. A v případě, že vám pejsek zaneřádí auto znovu, budete vědět, na koho se můžete spolehnout i při intenzivnějším ušpinění.

Klid a hygiena

Někteří řidiči si čištění svého plechového parťáka užívají a preferují dělat tuto práci osobně. Většina z nás však v dnešní uspěchané době velmi ocení kvalitní služby za rozumnou cenu, které nám ušetří to nejdražší – náš čas.

Navíc v případě odstraňování zvířecích chlupů platí, že je třeba hloubková a hygienická čistota a té lze s domácími prostředky jen těžko dosáhnout.

Takovouto úroveň vyčištění ocení, a dokonce potřebují zejména lidé s různými alergiemi a nesnášenlivostí látek pocházejících ze zvířecí kůže a srsti. Pokud tedy patříte do této skupiny anebo zkrátka chcete dokonale čistý vůz, neváhejte nám do Automyčka Express svůj automobil kdykoli přivézt.

Automyčka Express je největší tuzemská síť profesionálních mycích center. Její pobočky najdete na více jak 28 místech po celé České republice. Aktuální seznam mycích center s přesnou otevírací dobou najdete ZDE. Automyčka Express je držitelem certifikátu kvality ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001.