SENCOR SVC 45BK-EUE3 podlahový vysavač – Recenze

Vítejte ve světě dokonalého úklidu s podlahovým vysavačem SENCOR SVC 45BK-EUE3! Tento špičkový pomocník je připraven splnit vaše nejnáročnější požadavky na čistotu a pohodlí. Díky svému modernímu designu, vysoké sací síle a praktickým funkcím se stane nepostradatelnou součástí vašeho domova.

Připravte se na bezproblémové vysávání každého kousku nečistoty a užijte si maximální komfort díky snadné ovladatelnosti a dlouhému dosahu. SENCOR SVC 45BK-EUE3 – váš spolehlivý partner pro perfektně vyčištěné podlahy!

Popis a vlastnosti

Sencor SVC 45BK-EUE3 je černý podlahový vysavač, který se pyšní praktickou sáčkovou konstrukcí. Je ideální pro běžný úklid různých typů podlahových krytin. Díky svému vysoce účinnému ECO motoru o příkonu 850 W patří do energeticky úsporné třídy B. Sencor SVC 45BK-EUE3 dokonale odstraňuje nečistoty a prach, poskytujíc tak skvělé výsledky na tvrdých podlahách i při vysávání koberců.

Tento podlahový vysavač je vybaven prachovým sáčkem o objemu 1,5 l, který má indikátor naplnění. To znamená, že budete vždy informování o stavu sáčku a můžete ho snadno vyměnit. Sencor SVC 45BK-EUE3 disponuje také pohodlnou regulací síly sacího výkonu umístěnou na těle samotného zařízení. Tímto způsobem si můžete nastavit požadovanou intenzitu sání dle potřeby.

Manipulace s tímto pomocníkem je velmi jednoduchá a pohodlná díky akčnímu rádiusu 7,5 m a pogumovaným kolečkům, která jsou šetrná k citlivým podlahám. Bezpečnost při používání je zajištěna termostatem, který zabrání přehřátí motoru. Navíc vysavač disponuje automatickým navíjením kabelu pro snadné uskladnění.

Součástí balení tohoto podlahového vysavače je univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem a kombinovaná hubice (kartáčová + štěrbinová). Kromě toho dostanete také papírový sáček a oceníte možnost parkovací polohy pro podlahovou hubici. Sencor SVC 45BK-EUE3 se pyšní hlučností pouze 79 dB, což zaručuje pohodlí během jeho používání.

Zkušenosti zákazníků

Zákazníci mají smíšené pocity ohledně produktu „SENCOR SVC 45BK-EUE3 podlahový vysavač“. Někteří zákazníci vyjádřili pozitivní recenze, ve kterých chválili výkon a účinnost tohoto vysavače. Uvedli, že dokáže efektivně odstranit nečistoty a prach z různých povrchů. Další zákazníci byli spokojeni s jeho designem a ergonomií, která jim umožňuje snadné ovládání.

Nicméně existují i negativní recenze od nespokojených zákazníků. Ti se stěžovali na hlučnost tohoto vysavače, kterou považovali za rušivou při používání. Někteří také uváděli problémy s kvalitou konstrukce a trvanlivostí vysavače.

Celkově lze tedy říct, že názory zákazníků na produkt „SENCOR SVC 45BK-EUE3 podlahový vysavač“ jsou smíšené. Zatímco někteří si pochvalují jeho účinnost a design, další majitelé se potýkají s problémy jako hlučnost či nedostatečná kvalita konstrukce.

Závěr

Celkově lze říci, že podlahový vysavač SENCOR SVC 45BK-EUE3 je skvělou volbou pro každodenní úklid vašeho domova. Díky svému výkonnému sacímu výkonu a praktickým funkcím jako je regulace síly sacího výkonu či automatické navíjení kabelu, tento vysavač zaručuje efektivní a pohodlné čištění.

Navíc jeho moderní design a kompaktnost jej dělají vhodným i pro menší byty či domácnosti s omezeným úložným prostorem. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka do vašeho domova, SENCOR SVC 45BK-EUE3 je tou správnou volbou.